Toimisto

Tulliportinkatu 34, 70100 Kuopio

Toimisto sijaitsee rakennuksen kolmannessa kerroksessa. Pääovelta nouse hissillä toiseen kerrokseen, minkä jälkeen ulkokautta pääset toimiston rappukäytävään. Toimiston rapusta pääset kolmanteen kerrokseen, jossa varsinainen toimisto sijaitsee.

Jos et löydä perille, soitathan toimistoon tai jollekin työntekijöistämme, niin tulemme sinua vastaan.

Sähköposti: nuortenpalvelu@nuortenpalvelu.fi
Toimiston yleinen puhelinvaihde: 040 0182 047 (arkisin klo 9-15)

Y- tunnus: 0292537-3

Laskutusosoite

Nuorten Palvelu ry
Keskustoimisto
Tulliportinkatu 34
70100 Kuopio

Sähköpostitse laskut: mikko.leppavuori@nuortenpalvelu.fi

Henkilökunta

Marja Pakarinen

toiminnanjohtaja
hallinto, talous, henkilöstöasiat, verkostot, viestintä

+ 358 40 487 4806
marja.pakarinen@nuortenpalvelu.fi

Nuorten Reviireillä

Pauliina Timonen-Turtiainen

järjestökoordinaattori
jäsenasiat, kirjastoyhteistyö, opiskelijat ja harjoittelijat

+358 44 744 9598
pauliina.timonen-turtiainen
@nuortenpalvelu.fi

Mikko Leppävuori

talousassistentti, kouluttaja
talous- ja palkkahallinto, laskut

+358 40 157 7848
mikko.leppavuori@nuortenpalvelu.fi

Pauliina Lampela

asiantuntija
Nuorten Reviireillä -toiminta

+358 44 727 3098
pauliina.lampela@nuortenpalvelu.fi

Ilkka Puomilahti

yhteisökehittäjä
Nuorten Reviireillä -toiminta

+358 44 730 0228
ilkka.puomilahti@nuortenpalvelu.fi

Henriikka Strengell

kouluttaja
Nuorten Reviireillä -toiminta

+358 40 662 6560
henriikka.strengell@nuortenpalvelu.fi

Ville Kukkurainen

yhteisökehittäjä
Nuorten Reviireillä -toiminta

+358 40 157 7072
ville.kukkurainen@nuortenpalvelu.fi

Zempparitoiminta

Riitta Rönkkö

vapaaehtoistoiminnan kehittäjä
Zempparitoiminta

+358 40 487 4683
riitta.ronkko@nuortenpalvelu.fi

Etsivä Nettityö

Noora Silvennoinen

vapaaehtoistoiminnan kehittäjä
Zempparitoiminta

+358 400 231 693
noora.silvennoinen@nuortenpalvelu.fi

Jani ja Veera

nettietsivät, etsivän nettityön asiantuntijat

+358 40 505 2407
etsiva.nettityo@nuortenpalvelu.fi

Nuoruus Online

Mediakasvattaja

mediakasvattaja
Nuoruus Online -toiminta

yhteydenotot toiminnanjohtaja Marja Pakarinen

Muut yhteystiedot

Nupsu

nuortenpalvelu@nuortenpalvelu.fi

toimiston puhelinvaihde: 040 0182 047 (arkisin klo 9-15)

Maarit Laakso

Tuntityöntekijä

050 472 4984
maarit.laakso@nuortenpalvelu.fi

 

Hallitus 2019

Puheenjohtaja Petri Karhu (Iisalmi)

Varsinaiset jäsenet (suluissa varajäsen):
Kaj Wahlroos (Ville Kukkurainen)
Kirsi Purhonen (Jaakko Pitkänen)
Paula Myöhänen (Sanna Hyväri)
Heli Rantanen (Jani-Markus Heinola)
Anne Laari (Pirjo Eskelinen)
Kaisa Virstajärvi (Leila Seppälä)

Nuorten Palvelu ry
Tulliportinkatu 34
70100 Kuopio

puh. 0400 182 047
nuortenpalvelu@
nuortenpalvelu.fi

Y-tunnus 0292537-3

Toimintaa on tukemassa: